Kullanım Şartları

Lütfen dikkatlice okuyunuz

Athlantys Innovative Solutions Yonetimi

3 Ocak 2021 tarihinden itibaren geçerlidir; Son Güncelleme: -İlk Sürümdür-

Bu Kullanım Koşulları (“Koşullar”), Athlantys’deki web sitelerimiz de dahil olmak üzere platformlarımızı kullanımınızı yöneten siz ve Athlantys Innovative Solutions (“Athlantys”, “biz”, “bize” veya “bizim”) arasında yasal bir sözleşmedir. com.tr alt alan adları ve bu Şartları gösteren mobil uygulamalarımızla (toplu olarak “Platformlar”).

Platformlarımıza herhangi bir bilgisayardan, cep telefonundan, tabletten, konsoldan veya başka bir cihazdan erişerek, Platformlarımıza kayıt yaptırsanız da kaydolmasanız da bu Şartları okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi belirtmiş olursunuz. Bu Koşulları zaman zaman değiştirebiliriz. Platformlara erişiminizin veya kullanımınızın, Platformlara erişiminiz veya bunları kullanımınız sırasında geçerli olan Şartlara tabi olduğunu anlıyor ve kabul ediyorsunuz. Bu Koşullarda önemli değişiklikler yaparsak, değişikliklerin yürürlüğe girdiği tarihten önce e-posta yoluyla veya Platformlarda bir bildirim yayınlayarak sizi bilgilendireceğiz. Ayrıca bu sayfanın üst kısmında revizyonların en son yapıldığı tarihi de belirteceğiz. Platformları kullanmaya devam etmeniz, revize edilmiş Kullanım Koşullarını kabul ettiğiniz olarak değerlendirilecektir. Bu Koşulları kabul etmiyorsanız, lütfen Platformları kullanmayın.

Kişisel bilgilerinizi ve içeriğinizi bu referansla birleştirilen ve adresinde bulunan Gizlilik Politikamıza uygun olarak kullanmamızı kabul edersiniz.

Gizlilik Politikamızda açıklandığı gibi, kişisel verileriniz de dahil olmak üzere bilgilerinizi yasaların gerektirdiği şekilde ve haklarımızı veya mülkümüzü korumak veya adli bir kovuşturmaya uymak için açıklamanın gerekli olduğuna inandığımızda ifşa etme hakkımızı saklı tuttuğumuzu lütfen unutmayın. mahkeme kararı veya yasal süreç bize tebliğ edildi.

Tahkim Bildirimi
Aşağıdaki “Tahkim Anlaşması ve Toplu Davadan Feragat” bölümünde belirtilen vazgeçme prosedürünü izleyerek bu şartları ilk kabul ettiğiniz tarihten itibaren 30 gün içinde tahkimden çekilmeyi seçmezseniz, sizinle Athlantys arasındaki çoğu anlaşmazlığın olacağını kabul edersiniz. bağlayıcı, bireysel tahkim ile çözüldü ve jüri tarafından yargılanma veya iddia edilen herhangi bir toplu dava veya temsili yargılamaya davacı veya grup üyesi olarak katılma hakkınızdan feragat ediyorsunuz.

Bir Hesap Oluşturmak
İstenmedikçe, Platformlar aracılığıyla sunulan özelliklerden bazılarını kullanmak için bir hesap oluşturmalı ve adınız ve kendinizle ilgili e-posta adresiniz gibi belirli bilgileri vermelisiniz. Metin mesajları (“SMS mesajları”) alma gibi isteğe bağlı hizmetler, mobil cihaz numaranız gibi ek bilgiler gerektirebilir. Hesap oluşturmak için en az 16 yaşında olmalısınız. Hesap şifrenizin gizliliğini korumaktan siz sorumlusunuz ve kullanıcı adınızın ve şifrenizin bilginiz dahilinde veya haricinde yetkisiz kullanımından kaynaklanan herhangi bir kayıptan sorumlu değiliz. Ayrıca, hesabınızla bağlantılı olarak meydana gelen tüm faaliyetlerden siz sorumlusunuz. Hesabınızın her türlü yetkisiz kullanımını bize derhal bildirmeyi kabul edersiniz. Herhangi bir sebeple veya sebepsiz olarak herhangi bir zamanda hesabınıza erişimi kapatma veya askıya alma hakkını saklı tutarız. Hesabınız yalnızca kişisel kullanımınız içindir.

Tarottula Uygulamasının Mobil Uyarı Programına Katılma
Athlantys, yalnızca ABD’deki Athlantys.com abonelerine Mobil Uyarı Programı sunmaktadır. Mobil Uyarı Programımıza katılarak, bizden tekrar eden SMS mesajları almayı kabul edersiniz, ancak SMS mesajları alma onayınız bir satın alma koşulu değildir. SMS mesajlarıyla ilgili yardıma ihtiyacınız varsa, HELP yazıp (2020’nin sonunda kullanılabilir), +1 503.802.793 numaralı telefondan bizi arayın veya info@athlantys.com adresine, bize e-posta gönderin. SMS mesajlarını almayı durdurmak istiyorsanız, STOP yazarak yanıtlayın (2020’nin sonlarında kullanıma sunulacaktır). Lütfen mesaj ve veri ücretlerinin geçerli olabileceğini ve taşıyıcıların geciken veya teslim edilmeyen mesajlardan sorumlu olmadığını unutmayın.

Ek olarak, herhangi bir Athlantys metin mesajı servisine yaptığınız giriş, cevap veya gönderim mesajınız veya onayınız ve tüm müteakip metin mesajı yazışmalarınız için standart mesaj ücretleri geçerlidir. Mesajlaşma ve veri planlarınız hakkında bilgi için lütfen kablosuz operatörünüzle iletişime geçin. Operatörünüz, hesabınıza bizim kontrolümüz dışında olan mesaj veya ücret sınırlamaları getirebilir. İlgili tüm ücretler Athlantys tarafından değil, mobil hizmet sağlayıcınız tarafından faturalandırılır ve ona ödenir.

SMS mesaj hizmetimizle bağlantılı olarak sizden elde edilen bilgiler, cep telefonu numaranızı, operatörünüzün adını ve bize gönderdiğiniz mesajların tarihini, saatini ve içeriğini ve sağlayabileceğiniz diğer bilgileri içerebilir. Bu bilgiler tarafımızdan sizinle iletişim kurmak ve bizden talep ettiğiniz hizmetleri sağlamak ve Platformumuzu başka şekilde işletmek, geliştirmek ve iyileştirmek için kullanılabilir. Kablosuz operatörünüz ve servis sağlayıcıları da metin kullanımınız hakkında veri toplayabilir; uygulamaları kendi politikalarıyla yönetilir. Athlantys, verdiğiniz bilgileri yalnızca SMS mesajını iletmek için kullanacaktır.

Fikri mülkiyet
Kişiselleştirilmiş burç, astroloji, tarot veya numeroloji raporları ve diğer metinler, grafikler, tasarımlar, logolar, ikonlar, sunumlar, videolar, veriler, talimatlar, fotoğraflar ve yazılımlar (“Materyaller”) gibi Platformlarda yer alan tüm içerik, Athlantys veya lisans verenlerinin mülkiyetindedir. Materyaller telif hakkı, ticari marka ve diğer fikri mülkiyet kanunları ile korunmaktadır. Kullandığımız ticari markalar, hizmet markaları ve logolar Athlantys’in ticari markalarıdır. Platformlarda görünen üçüncü taraf ticari markaları, ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir. Platformlarda görüntülenen ticari markalardan herhangi birini bizim (veya sahiplerinin) açık yazılı izni olmadan kullanmanız kesinlikle yasaktır.

Sınırlı Lisans.
Bu Kullanım Koşullarına uyduğunuz sürece, Platformlara erişebilir ve bunları kullanabilir ve Materyalleri ticari olmayan amaçlarla kullanabilirsiniz. Materyalleri ticari yayın, satış veya kişisel kazanç dahil olmak üzere ticari amaçlarla indirmek, yazdırmak, kopyalamak, dağıtmak veya başka şekillerde kullanmak kesinlikle yasaktır.

Platform Kısıtlamaları.
Platformların yalnızca eğlence amacıyla sağlandığını kabul edersiniz. Platformları tüm yasalara ve düzenlemelere ve bu Kullanım Koşullarına uygun bir şekilde kullanmayı kabul edersiniz. Bu Kullanım Koşullarında veya Athlantys’in diğer yazılı onaylarında açıkça ve açık bir şekilde izin verilmedikçe, bunu yapamazsınız ve başka herhangi birinin doğrudan veya dolaylı olarak aşağıdakileri yapmasına izin verebilirsiniz:

ben. Platformlardan veya Platformların kullanıcılarından bilgi toplamak, “kazımak” veya indirmek için herhangi bir veri madenciliği, robot veya benzer veri toplama ve çıkarma yöntemlerini kullanmak;

ii. Ticari yayın, satış veya kişisel kazanç dahil olmak üzere, Platformdaki Materyalleri veya diğer verileri veya bilgileri ticari amaçlarla kopyalamak, dağıtmak veya başka şekilde kullanmak;

iii. Platformlarda veya herhangi bir Athlantys sunucusunda bulunan herhangi bir Materyali yansıtmayın veya Platformları veya herhangi bir parçasını kapatmak için çerçeveleme tekniklerini kullanın;

iv. Platformların herhangi bir teknik sınırlamasını aşmak veya Platformları kaynak koda dönüştürmek, parçalarına ayırmak veya tersine mühendislik uygulamak;

v. Platformların düzgün çalışmasına müdahale edecek, Platformlara erişimini veya diğer kullanıcılarımızın Platformları kullanmasını engelleyecek veya Platformlarımızın altyapısına makul olmayan bir yük getirecek herhangi bir eylemi gerçekleştirmek veya gerçekleştirmeye teşebbüs etmek;

vi. Materyallerden veya Platformlardan herhangi bir telif hakkı, ticari marka veya diğer mülkiyet bildirimlerini değiştirmek veya kaldırmak;

vii. Herhangi bir kişi veya kuruluşun kimliğine bürünmek, kendinizi veya varlığınızı yanlış tanıtmak veya kullanıcının izni olmadan başka bir kullanıcının hesabını kullanmaya çalışmak;

viii. Herhangi bir çevrimiçi sitede veya gönderide Athlantys’in adını veya ticari markasını içeren herhangi bir meta etiketi veya diğer gizli metni kullanmak;

ix. Platformların kullanıcılarından veya ziyaretçilerinden herhangi bir bilgi talep etmek, izlemek veya başka şekilde toplamak;

x. Platformları yarışmalar veya reklam gibi ticari faaliyetler için kullanın;

xi. Platformları herhangi bir dolandırıcılık veya yasa dışı amaç için kullanmak; veya

xii. Müstehcen, ahlaka aykırı, şehvetli, aşırı şiddet içeren, taciz edici veya başka bir şekilde sakıncalı olarak değerlendirilebilecek herhangi bir materyal yayınlayın.

İçerik Gönderildi.
Geri bildiriminiz ve Platformlara katılımınız bizim için önemlidir. Athlantys’e gönderdiğiniz veya Platformlar aracılığıyla (sosyal medya kanalları dahil) yayınladığınız herhangi bir içerikle ilgili olarak, örneğin Athlantys ile olan etkileşimleriniz (yorumlar, geri bildirimler, referanslar, resimler, videolar ve diğer içerikler (“Kullanıcı İçeriği”) gibi) için, Athlantys’e Kullanıcı İçeriğini tamamen veya kısmen herhangi bir ortamda kullanmak, kopyalamak, dağıtmak, halka açık olarak görüntülemek, değiştirmek, türev çalışmalar oluşturmak, ticarileştirmek ve alt lisans vermek için münhasır olmayan, kalıcı, dünya çapında, telifsiz, devredilebilir bir lisans, şimdi veya bundan sonra sizin tarafınızdan herhangi bir ek değerlendirme olmaksızın tüm amaçlar için bilinecek veya geliştirilecektir. Kullanıcı İçeriğinin gizli olmadığını kabul ve taahhüt edersiniz. Kullanıcı İçeriğini yayınlayarak veya dağıtarak, Gizlilik Bildirimimize uygun olarak başkaları tarafından ek izin alınmaksızın ücretsiz olarak kopyalanabileceğini ve dağıtılabileceğini anlıyorsunuz.

İçerik Kuralları.
Kullanıcı İçeriğinizin ve Platformlar üzerindeki faaliyetlerinizin bu Kullanım Koşullarını veya herhangi bir üçüncü şahsın fikri mülkiyet ve tanıtım haklarını ihlal etme veya kötüye kullanma dahil olmak üzere herhangi bir üçüncü şahsın haklarını ihlal etmediğini ve ihlal etmeyeceğini beyan ve taahhüt edersiniz. Kullanıcı İçeriğinizden ve Platformlardaki faaliyetlerinizden yalnızca siz sorumlusunuz.

Kullanıcı İçeriği Önceden Görüntülenmemiştir.
Kullanıcı İçeriğini önceden taramıyoruz ve Platformların yanlış, aldatıcı, saldırgan, iftira niteliğinde, yasadışı veya başka bir şekilde sakıncalı Kullanıcı İçeriği içermeyeceğini garanti edemeyiz. Bu tür bir dağıtım için yalnızca pasif bir kanal olarak hareket ettiğimizi kabul ediyorsunuz. Platformlardaki herhangi bir Kullanıcı İçeriği veya kullanıcıların faaliyetleri ile ilgili hiçbir sorumluluğumuz yoktur. Herhangi bir Kullanıcı İçeriğini izlemeyi seçmemiz durumunda bile, bununla ilgili hiçbir sorumluluk veya izleme veya kaldırma yükümlülüğü üstlenmiyoruz. Başka bir kullanıcı tarafından yayınlanan herhangi bir Kullanıcı İçeriği hakkında endişeleriniz varsa, lütfen bizi bilgilendirmek için bu Kullanım Koşullarındaki Telif Hakkı bildirim prosedürlerini kullanın.

Telif Hakkı İhlali Bildirim Prosedürü.
Athlantys fikri mülkiyet haklarına saygı duyar. Telif hakkıyla korunan çalışmanızın, telif hakkı ihlali oluşturacak şekilde Platformlarda veya platformlarda kopyalandığına veya yayınlandığına inanıyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin ve aşağıdaki bilgileri sağlayın:

ben. İhlal edildiğini düşündüğünüz telif hakkıyla korunan çalışmanın açıklaması;

ii. Hak ihlalinde bulunduğu iddia edilen çalışmanın ne olduğuna ilişkin bir açıklama;

iii. Platformlarda ihlal teşkil ettiği iddia edilen çalışmanın bulunduğu konumun açıklaması;

iv. Mümkünse bir e-posta adresi de dahil olmak üzere sizinle iletişime geçilebilecek bir adres ve telefon numarası;

v. İhtilaflı kullanımın telif hakkı sahibi, temsilcisi veya yasa tarafından yetkilendirilmediğine iyi niyetle inandığınıza dair bir beyan;

vi. Telif hakkı sahibi adına hareket etmeye yetkili bir kişinin fiziksel veya elektronik imzası; ve

vii. Yalan beyanda bulunma cezası altında, bildirimde yer alan yukarıdaki bilgilerin doğru olduğuna ve imza sahibinin telif hakkı sahibi olduğuna veya telif hakkı sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğuna dair bir açıklama.

Bir hak ihlali bildiriminde bulunmadan önce hukuk danışmanınıza danışın çünkü yanlış iddialar için cezalar olabilir.

Sonlandırma.
Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak (i) hesabınızı sonlandırma, (ii) Kullanıcı İçeriğinizi silme, (iii) Platformların tamamını veya bir kısmını kullanımınızı kısıtlama ve (iv) Platformları değiştirme veya durdurma hakkını saklı tutarız. (veya Platformların herhangi bir kısmı), herhangi bir nedenle veya hiçbir nedenle, bildirimde bulunmaksızın ve size veya başka herhangi birine karşı herhangi bir yükümlülük olmaksızın. Ayrıca, belirli IP adreslerini veya cihaz numaralarını kara listeye alma gibi mevcut herhangi bir teknolojiyi kullanarak kullanıcıların Platformlara içerik erişimini veya içerik yayınlamasını engelleme hakkını saklı tutuyoruz.

Ödeme, Geri Ödeme ve Son Kullanma Politikası.
Athlantys Coins® (“Madeni Paralar”), tarot okumaları, astroloji raporları, numeroloji raporları ve I ching okumaları (“Raporlar”) dahil olmak üzere belirli ürünleri satın almak için Hizmette kullanılan para birimidir. Madeni paralar paketler halinde satın alınır veya kayıt sırasında kullanıcılara ücretsiz olarak veya Athlantys’in takdirine bağlı olarak bonus hediye olarak verilir. Tüm Paralar bir kullanıcının hesabına kaydedilir. Bir kullanıcı bir Rapor satın almayı seçerse, Jetonlar kullanıcının hesabından otomatik olarak düşülür.

Hizmet aracılığıyla Jeton satın almak için bir sipariş göndererek, Athlantys’e veya belirlenen ödeme işlemcisine ödeme için sağladığınız kredi kartı hesabından ödeme sırasında belirtilen tutarda ödeme alma yetkisi vermiş olursunuz. Tüm ödemeler bir kredi kartı veya onaylanmış başka bir ödeme yöntemi kullanılarak yapılmalıdır. Ödeme değerleri ABD doları cinsindendir. Satış veya kullanım vergileri, harçlar, KDV veya satın alma işleminizle bağlantılı olarak ödenmesi gereken diğer devlet vergileri veya ücretleri dahil olmak üzere tüm geçerli ücretlerden siz sorumlusunuz ve Athlantys bu tür vergileri veya diğer ücretleri sizden istediği zaman tahsil etme hakkını saklı tutar. Bir kredi kartının son kullanma tarihine ulaşması durumunda, Hizmeti kullanmaya devam etmeniz Athlantys için kredi kartınızı faturalandırmaya devam etme yetkiniz olur ve tahsil edilmeyen tutarlardan sorumlu kalırsınız. Athlantys, kredi kartı işleme sorunları dahil herhangi bir nedenle hesabınızı feshetme hakkını saklı tutar.

Aksi açıkça belirtilmedikçe, Jeton kullanılsa da kullanılmasa da Jeton satın alımları iade edilmez. Madeni paralar devredilemez. Kullanılmayan Paralar, geçerli ABD eyaleti emanet yasasına tabi olabilir. Hesabınızı sonlandırırsanız, hesabınızda kalan Jetonlar artık paraya çevrilemez.

Birleşik Krallık’ta veya AB’de bulunan bir kullanıcıysanız, Jeton satın alma tarihinden sonraki günden başlayarak 14 günlük “bekleme” süresi içinde istediğiniz zaman Jeton satın almayı iptal edebilirsiniz. Bir Jeton satın alımını iptal etmek için, bize e-posta göndermeli ve adınızı, adresinizi ve herhangi bir sipariş referans numarasını, konu satırında “Para iadesi talebi” ile birlikte vermelisiniz. Bir satın alma işlemini bekleme süresi içinde iptal ederseniz, kullanılmayan Jetonların değeri iade edilecektir. Para iadeleri, ticari olarak makul olan en kısa sürede ve her halükarda, iptal talebinizin alınmasından itibaren 30 gün içinde işleme alınacaktır. Aksi kararlaştırılmadıkça, geri ödemeler, satın alma için ödeme yapmak için kullanılan aynı yöntemle yapılacaktır. Jeton kullanarak Platformlar aracılığıyla gönderilen Raporlar için ödeme yaptığınızda, bu tür dijital içerik derhal sağlanır ve durumun böyle olduğunu ve dolayısıyla fikrinizi değiştirme ve Tüketici uyarınca bu tür bir satın alma işlemini iptal etme hakkınız olmadığını kabul ve beyan edersiniz. Sözleşmeler (Bilgi, İptal ve Ek Ücretler) Bu satın alma yapıldıktan sonra 2013 tarihli Yönetmelik.

Beyanlar ve Garantiler.
Şunları beyan ve taahhüt etmektesiniz: (i) 13 yaşında veya daha büyüksünüz; (ii) Platformlar ile bağlantılı olarak kullanılan tüm formlarda kendiniz hakkında doğru ve güncel bilgi sağladınız; (iii) Platformları kullanmaya uygunsunuz ve bu Kullanım Koşullarına girme hakkına ve gücüne sahipsiniz; (iv) yürürlükteki vergi yasaları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere tüm federal, eyalet ve yerel yasalara sahip olduğunuzu ve bunlara uyacağınızı; (v) Platformları, herhangi bir hileli taahhüt için veya Platformların işleyişine müdahale edecek şekilde doğrudan veya dolaylı olarak kullanmayacaksınız; ve (vi) siz ve Platformları kullanımınız bu Kullanım Koşullarına uygun olacaktır.

Garanti feragatnamesi.
TÜM OKUMALAR VE RAPORLAR YALNIZCA EĞLENCE AMAÇLI OLUP HERHANGİ BİR KONUDA TIBBİ, YASAL VEYA MALİ TAVSİYE OLARAK YAPILMAMALIDIR. PLATFORMLAR, SINIRLAMA OLMAKSIZIN ASTROLOJİK İÇERİK, RAPORLAR, TAROT OKUMALARI, FALLAR, NUMEROLOJİ, E-POSTA DANIŞMALARI VE CANLI TELEFON KONSÜLTASYONLARINDAN OLUŞABİLİR. PLATFORMLAR, ÜYELER ARASINDA BAŞLATILAN İLETİŞİMLERİ KOLAYLAŞTIRMAK İÇİN VE ÜÇÜNCÜ TARAF ÖDEME AĞI OLARAK YALNIZCA BİR ARAYÜZ OLARAK HAREKET EDER. DANIŞMANLAR AYRICA PLATFORMLARIN ÜYELERİDİR, Athlantys ÇALIŞANLARI DEĞİLDİR. Athlantys, DANIŞMANLARIN DERECELERİNİ, NİTELİKLERİNİ, SERTİFİKALARINI VEYA ARKA PLANINI DOĞRULAMAZ. Athlantys, DANIŞMANLAR TARAFINDAN VEYA GÜNLÜK GÖRÜŞLER TARAFINDAN SAĞLANAN HERHANGİ BİR TAVSİYE, BİLGİ VEYA DİĞER HİZMETLERİ BAŞVURUP, ONAYLAMAZ, TAVSİYE ETMEZ, DOĞRULAMAZ, DEĞERLENDİRMEZ VEYA GARANTİ ETMEZ, YA DA GÜNLÜK, DOĞRULUK, TAMAMLILIK, KALİTE, UYGULAMA, İÇERİK, DANIŞMANLAR TARAFINDAN SÖZ KONUSU VEYA YAZILI HERHANGİ BİR TAVSİYE YA DA DANIŞMANLAR TARAFINDAN SAĞLANAN HERHANGİ BİR TAVSİYE İÇİN GARANTİ VERMEZ.

PLATFORMLAR “OLDUĞU GİBİ”, “MEVCUT OLDUĞU GİBİ” VE HERHANGİ BİR GARANTİ OLMAKSIZIN SAĞLANIR. PLATFORMLARI KENDİ RİSKİNİZDE KULLANIRSINIZ. YASALARIN İZİN VERDİĞİ EN GENİŞ ÖLÇÜDE, MÜLKİYET, KALİTE, PERFORMANS, TİCARETE UYGUNLUK, DOĞRULUK İÇİN UYGUNLUK, UYGUNLUK DAHİL ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE AÇIK, ZIMNİ VEYA YASAL TÜM GARANTİLERİ REDDEDİYORUZ PLATFORMLARDA, PLATFORMLARDAKİ HERHANGİ BİR MATERYAL VEYA KULLANICI İÇERİĞİ VEYA PLATFORMLAR ÜZERİNDEN SATIN ALINAN VEYA PLATFORMLARDA KULLANILAN HERHANGİ BİR ÜRÜN VEYA PLATFORMLA İLGİLİ YA DA BUNDAN KAYNAKLANAN BAŞLIK VE İHLAL OLMAMASI YA DA BİR ÇALIŞMA ŞEKLİNDEN ZORUNLU GARANTİLER VERİM. Athlantys, PLATFORMLARIN SÜREKLİ, HIZLI, GÜVENLİ VEYA HATASIZ HİZMET SAĞLAYACAĞINI GARANTİ ETMEZ. Athlantys, İÇERİĞİN YANLIŞLIKLARI DAHİL OLMAK ÜZERE HERHANGİ BİR HATA VEYA EKSİKLİK VEYA SİZİN VEYA ÜÇÜNCÜ TARAFLARIN PLATFORMLARIN KULLANILAMAMASINDAN KAYNAKLANABİLECEĞİ HERHANGİ BİR HASAR VEYA KAYIP İÇİN HİÇBİR SORUMLULUK KABUL ETMEZ. Athlantys HİÇBİR SORUMLULUK KABUL ETMEZ ve PLATFORMLARI KULLANMANIZDAN KAYNAKLANAN BİLGİSAYAR EKİPMANINIZI VEYA DİĞER MÜLKİYETLERİNİZDEKİ HASARLAR VEYA VİRÜSLERDEN SORUMLU OLMAYACAKTIR.

Sorumluluk ve Zararların Sınırlandırılması.
UYGULANABİLİR YASALARIN İZİN VERDİĞİ AZAMİ ÖLÇÜDE, Athlanty’ler, BAĞLI KURULUŞLARI, GÖREVLİLERİ, YÖNETİCİLERİ, ÇALIŞANLARI, TEMSİLCİLERİ, PLATFORMLARI SAĞLAYICILAR VE LİSANS VERENLER, SİZE VEYA HERHANGİ BİR DOLAYLI, ARIZİ, ÖZEL SİPARİŞ VE SONUÇ OLMAYAN HİÇBİR KİŞİYE KARŞI SORUMLU OLMAYACAKTIR KAR KAYBI, ŞEREFİYE, KULLANIM, VERİ VE DİĞER MADDİ OLMAYAN ZARARLARLA SINIRLI (BU TÜR ZARARLARIN OLASILIĞINA DAİR TAVSİYE EDİLMİŞ OLUP OLMADIĞINA DAİR), SÖZLEŞME, GARANTİ, YÜKÜMLÜLÜK VE KORUMA NEDENİYLE NEDEN OLURSA OLSUN (İ) PLATFORMLARIN KULLANIMI VEYA KULLANILAMAMASI VEYA PLATFORMLARDAKİ HERHANGİ BİR İÇERİKTE HERHANGİ BİR HATA, İHMAL VEYA YANLIŞLIKLARDAN KAYNAKLANAN VEYA İLGİLİ OLANLAR DAHİL OLMAK ÜZERE DİĞER HERHANGİ BİR YASAL TEORİ; (ii) DİĞER KULLANICILARIN VEYA ÜÇÜNCÜ TARAFLARIN PLATFORMLARI VEYA DAVRANIŞLARI; (iii) PLATFORMLAR ARACILIĞIYLA SATIN ALINAN ÜRÜNLERİN VE HİZMETLERİN PERFORMANSI; (iv) VERİLERİNİZE, İÇERİĞİNİZE VEYA KİŞİSEL VERİLERİNİZE YETKİSİZ ERİŞİM VEYA DEĞİŞTİRME; (iv) HERHANGİ BİR ÜÇÜNCÜ TARAF TARAFINDAN PLATFORMLARA VEYA PLATFORMLAR ÜZERİNDEN AKTARILABİLECEK HATALAR, VİRÜSLER, TROJAN ATLARI VEYA BENZERLERİ; (vi) PLATFORMLARLA VEYA PLATFORMLAR ARACILIĞIYLA KULLANILAN HERHANGİ BİR ÜRÜN VEYA HİZMETLE İLGİLİ DİĞER HERHANGİ BİR KONU. HİÇBİR DURUMDA Athlantys’in BU SÖZLEŞMEDEN KAYNAKLANAN VEYA BU SÖZLEŞMEDEN KAYNAKLANAN HERHANGİ BİR ZARAR VEYA ZARAR İÇİN YÜKÜMLÜLÜĞÜ, OLAYIN TALEBİNİN TAHMİNİN TARİHİNE İLİŞKİN ÜÇ AYLIKTA PLATFORMLAR ÜZERİNDEN SATIN ALAN ÜRÜN VEYA HİZMETLER İÇİN Athlanty’ye ÖDENEN TOPLAM TUTARLARI AŞMAYACAKTIR HANGİ SORUMLULUĞUN TEMEL OLDUĞU. Geçerli yasa, belirli sınırlamalara veya sorumluluk istisnalarına izin vermeyebilir, bu nedenle yukarıdaki sınırlamalardan bazıları sizin için geçerli olmayabilir.

Tazminat.
Athlanty’leri, iştiraklerini, lisans verenlerini ve hizmet sağlayıcılarını ve onların ve ilgili memurlarını, yöneticilerini, çalışanlarını, yüklenicileri, acentelerini, lisans verenlerini, tedarikçilerini, haleflerini ve her türlü iddiaya, yükümlülüklere, zararlara karşı savunmayı, tazmin etmeyi ve zararsız tutmayı kabul edersiniz. Kullanıcı İçeriğiniz dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, bu Kullanım Koşullarını veya Platformları kullanımınızı ihlal etmenizden kaynaklanan veya bunlarla ilgili hükümler, ödüller, kayıplar, masraflar, harcamalar veya ücretler (makul avukatlık ücretleri dahil), Platformların içeriğinin, hizmetlerinin ve ürünlerinin bu Kullanım Koşullarında açıkça izin verilenler dışında herhangi bir kullanımı veya Platformlardan elde edilen herhangi bir bilgiyi kullanımınız.

İletişim.
Platformları kullanarak, bizden Platformlar aracılığıyla, e-posta veya SMS mesajıyla (sizin seçiminize bağlı olarak ve yalnızca Athlantys.com kullanıcıları için) belirli elektronik iletişimleri almayı kabul edersiniz. İletişimdeki uygun bağlantıya tıklayarak veya hesap profilinizde oturum açıp hesap ayarlarınızda değişiklikler yaparak istediğiniz zaman e-posta pazarlamasından çıkabilirsiniz. SMS mesajlarına olan aboneliğinizi herhangi bir zamanda “DURDUR” kısa mesajına yanıt vererek iptal edebilirsiniz. Size elektronik olarak gönderdiğimiz herhangi bir bildirim, anlaşma, açıklama veya diğer iletişimin, bu tür iletişimlerin yazılı olması da dahil olmak üzere tüm yasal iletişim gereksinimlerini karşılayacağını kabul edersiniz. Sizin ve Athlantys arasındaki tüm aramalar, e-postalar ve diğer iletişimler kaydedilebilir.

Üçüncü Taraf Hizmetleri.
Platformlar, diğer şirketler tarafından işletilen web sitelerine, uygulamalara veya diğer ürünlere veya hizmetlere ve üçüncü şahıslar tarafından sağlanan tekliflere (“Üçüncü Taraf Hizmetleri”) bağlantılar içerebilir. Ayrı şartlar ve gizlilik politikaları tarafından yönetilen bu Üçüncü Taraf Hizmetlerini onaylamıyoruz, izlemiyoruz veya üzerinde herhangi bir kontrole sahip değiliz. Üçüncü Taraf Hizmetlerinin içeriğinden veya politikalarından sorumlu değiliz ve bu tür Üçüncü Taraf Hizmetlerine erişim riski size aittir. Bu Üçüncü Taraf Hizmetleri için herhangi bir sorumluluğu açıkça reddediyoruz.

Tahkim Anlaşması ve Toplu Davadan Feragat
Aşağıda açıklanan istisnalara tabi olmak üzere, bu Kullanım Koşullarından veya Athlantys ile olan ilişkinizin herhangi bir yönünden kaynaklanan veya bunlarla ilgili olan tüm anlaşmazlıklar, ister sözleşme, haksız fiil, tüzük, dolandırıcılık, yanlış beyan veya diğer herhangi bir yasal teoriye dayalı olsun, çözülecektir. bir yargıç veya jüri tarafından bir mahkeme yerine üç hakem heyeti önünde nihai ve bağlayıcı tahkim yoluyla. Tahkim prosedürleri, mahkemede geçerli olan kurallardan daha basit ve daha sınırlıdır.

Bu tahkim sözleşmesi kapsamındaki iddialar için tahkim zorunludur. Athlantys’in ve sizin her birinizin jüri tarafından yargılanma hakkından feragat ettiğinizi ve herhangi bir tahkimin bireysel olarak yapılacağını kabul ediyorsunuz. Bir toplu eyleme katılma hakkından burada feragat ediyorsunuz. Taraflar, bu tahkim anlaşmasının yorumlanması, uygulanabilirliği, icra edilebilirliği veya oluşumu ile ilgili her türlü anlaşmazlığı çözmek için panelin münhasır yetkiye sahip olacağını kabul eder.

Siz ve Athlanty’lerin her biri, (i) küçük talepler mahkemesinde bireysel bir dava açma ve (ii) bir tarafın ticari sırlarının fiilen veya tehdit edilen ihlalini veya kötüye kullanılmasını önlemek için yetkili bir mahkemede ihtiyati tedbir veya diğer adil çözüm talep etme hakkını saklı tutar. veya fikri mülkiyet hakları.

Baris Mah.’ye bir e-posta veya mektup göndererek tahkim sözleşmesinden çıkmanız halinde, aksi takdirde bu tahkim sözleşmesine tabi olacak diğer herhangi bir ihtilafı dava etme hakkına da sahip olacaksınız. Yeşil Sok. No: 57/17 Beylikdüzü İstanbul-Türkiye, bu Kullanım Koşullarını ilk olarak kabul ettiğiniz tarihten itibaren 30 gün içinde. Athlantys’e zamanında vazgeçme bildirimi sağlamazsanız, bu tahkim sözleşmesi geçerlidir.

Diğer.
a. Hayatta kalma.
Doğası gereği fesih durumunda hayatta kalabilecek koşullar yürürlükte kalacak ve Gönderilen İçerik, Mülkiyet, Tazminat, Garanti Feragatnamesi, Sorumlulukların ve Hasarların Sınırlandırılması ve Muhtelif Hükümler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere bu Kullanım Koşullarının sona ermesinden sonra da geçerliliğini koruyacaktır.

b. Görev.
Bu Kullanım Koşulları size, yani kullanıcıya özeldir. Bu Kullanım Koşullarını veya bu Kullanım Koşullarındaki herhangi bir hak ve lisansı başka bir tarafa devredemezsiniz. Bu Kullanım Koşulları Athlantys tarafından kısıtlama olmaksızın devredilebilir.

c. Anlaşmazlıklar.
Bu Sözleşme, kanunlar ihtilafı hükümlerini etkilemeksizin Oregon Eyaleti kanunlarına tabi olacaktır. Oregon, Clackamas İlçesinde bulunan eyalet ve federal mahkemelerin kişisel ve münhasır yargı yetkisine tabi olmayı kabul etmektesiniz ve kişisel yargı yetkisi, forumun uygun olmadığı gerekçesiyle veya başka nedenlerle bu yargı yetkisine veya mahkeme yerine itiraz etmeyeceğinizi kabul ediyorsunuz. Uygulanabilir olduğu ölçüde, Tekdüzen Bilgisayar Enformasyon İşlemleri Yasasından vazgeçmeyi ve herhangi bir uygulanabilirliğini açıkça hariç tutmayı kabul edersiniz.

d. Taleplere İlişkin Sınırlamalar.
Athlantys veya Platformlarla ilgili olarak sahip olabileceğiniz herhangi bir dava veya iddia (ürün ve hizmetlerin satın alınması dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere), hak talebinin veya dava nedeninin veya bu tür bir iddia veya nedenin ortaya çıkmasından sonraki bir (1) yıl içinde başlatılmalıdır. eylem yasaklanmıştır.

e. Feragat Etmeme.
Kullanım Koşullarının herhangi bir hakkını veya hükmünü uygulamamamız veya uygulamamamız, bu veya başka bir hak veya hükümden feragat teşkil etmeyecektir. Ne taraflar arasındaki davranış biçimi ne de ticaret uygulaması bu Kullanım Koşullarındaki herhangi bir şartı değiştirmeyecektir.

f. Bölünebilirlik.
Bu Kullanım Koşullarındaki herhangi bir hükmün bir mahkeme tarafından geçersiz veya uygulanamaz olduğu belirlenirse, bu Kullanım Koşullarının geri kalan hükümleri geçerli ve uygulanabilir olmaya devam edecektir.

g. Tüm anlaşma.
Bu Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası, sizinle bizim aramızdaki tüm sözleşmeyi oluşturur ve Platformları kullanımınızı yönetir. Bu Kullanım Koşulları, bu Kullanım Koşullarının önceki sürümleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, sizinle aramızdaki önceki tüm anlaşmaların, iletişimlerin, beyanların veya anlaşmaların yerini alır.